ua en

Ізмайлов Артем

Прикарпатський
національний університет
імені Василя Стефаника

Автобіографія

У 1999 році був зарахований до першого класу Івано-Франківської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням німецької мови №5, яку в 2009 році закінчив із золотою медаллю.

У 2009 році вступив до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на факультет математики та інформатики, спеціальність "Інформатика", денної форми навчання, який у 2014 році закінчив із відзнакою та здобув кваліфікацію фахівця з інформатики, викладача.

У 2013 році згідно угоди про подвійне дипломування магістрантів між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та НТУ "Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташіца у Кракові" (м. Краків, Республіка Польща) розпочав навчання на факультеті управління НТУ "Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташіца у Кракові" за спеціальністю "Інформатика в управлінні", яке успішно завершив у 2015 році.

З листопада 2015 року є аспірантом кафедри інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, спеціальність 05.13.05 - комп'ютерні системи та компоненти.

Наукові інтереси

Цифрова обробка інформації, захист інформації, штучний інтелект.

Хобі

Гра на гітарі, рок-музика.