ua en

Працю╓ в напрям╕ забезпечення м╕жнародно╖ науково╖ сп╕впрац╕ в рамках проекту "Г╕рська школа: стан, проблеми, перспективи розвитку" з ун╕верситетами США, як╕ входять до Центр╕в досл╕дження Аппалач. Кер╕вник колективно╖ науково╖ теми кафедри «Розвиток особистост╕ молодшого школяра в умовах г╕рського середовища», що зд╕йсню╓ться в рамках укра╖нсько-американського проекту «Carpathians – Appalachians: human and community development in highland regions».

Пройшла наукове стажування в Ун╕верситет╕ Сх╕дного Теннесс╕ (2014 р., м. Джонсон С╕т╕, Зах╕дна В╕рджин╕я, США), де вивчала досв╕д роботи викладач╕в вищо╖ школи в умовах пол╕культурност╕.

У 2016 роц╕ – стажування в Державн╕й Вища Профес╕йн╕й школ╕ в Хелм╕ (Республ╕ка Польща) на тему «Управл╕ння кафедрою та принципи ╖╖ стратег╕чного розвитку».

Учасник всеукра╖нських та м╕жнародних конференц╕й (Польща, Угорщина, Словаччина, Рос╕я, США, Литва).

Орган╕затор м╕жнародно╖ науково╖ конференц╕╖ «Розвиток осв╕ти ╕ науки в умовах ╓вро╕нте╜рац╕╖», яка в╕дбулася 28 жовтня 2016 року в Ун╕верситет╕ В╕таутаса Великого (м. Каунас, Литовська Республ╕ка). У результат╕ в╕зиту було п╕дписано угоду про сп╕впрацю м╕ж факультетом соц╕альних наук Ун╕верситету В╕таутаса Вели́кого (декан факультету, проф. Algis Krupavičius) та педагог╕чним факультетом Прикарпатського нац╕онального ун╕верситету ╕мен╕ Василя Стефаника (за дорученням деканату: зав. кафедри ППО Олена Будник).

Сп╕ворган╕затор м╕жнародних  наукових конференц╕й у Польщ╕ та Литв╕.