ua en

Працює в напрямі забезпечення міжнародної наукової співпраці в рамках проекту "Гірська школа: стан, проблеми, перспективи розвитку" з університетами США, які входять до Центрів дослідження Аппалач. Керівник колективної наукової теми кафедри «Розвиток особистості молодшого школяра в умовах гірського середовища», що здійснюється в рамках українсько-американського проекту «Carpathians – Appalachians: human and community development in highland regions».

Пройшла наукове стажування в Університеті Східного Теннессі (2014 р., м. Джонсон Сіті, Західна Вірджинія, США), де вивчала досвід роботи викладачів вищої школи в умовах полікультурності.

У 2016 році – стажування в Державній Вища Професійній школі в Хелмі (Республіка Польща) на тему «Управління кафедрою та принципи її стратегічного розвитку».

Учасник всеукраїнських та міжнародних конференцій (Польща, Угорщина, Словаччина, Росія, США, Литва).

Організатор міжнародної наукової конференції «Розвиток освіти і науки в умовах євроінтеґрації», яка відбулася 28 жовтня 2016 року в Університеті Вітаутаса Великого (м. Каунас, Литовська Республіка). У результаті візиту було підписано угоду про співпрацю між факультетом соціальних наук Університету Вітаутаса Вели́кого (декан факультету, проф. Algis Krupavičius) та педагогічним факультетом Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (за дорученням деканату: зав. кафедри ППО Олена Будник).

Співорганізатор міжнародних  наукових конференцій у Польщі та Литві.